• "KOPCIUSZEK" na deskach szkolnego teatru...

Tradycją w naszej szkole jest przygotowanie przedstawienia teatralnego przez uczniów klasy IV z okazji szkolnej choinki.  W tym roku Uczniowie wystawili „Kopciuszka”. Wcielili się w role doskonale i pokazali wspaniałą aktorską grę. Piękna scenografia i oprawa muzyczna sprawiły, że widzowie przenieśli się w bajkowy świat. Zaangażowanie Uczniów i ich Rodziców zaowocowało wspaniałą sztuką teatralną, którą mogliśmy wszyscy oglądać. Brawa dla młodych aktorów!!!

Przedstawienie zostało przygotowane przez Panią Wiolettę Dąbrowską. Oprawą muzyczną zajęła się Pani Joanna Mikułowska. Wsparciem dla Uczniów klasy IV byli Koledzy i Koleżanki z klasy V.

"Babcia i Dziadek są wspaniałą mieszanką śmiechu,

opiekuńczych gestów, pięknych opowieści i miłości..."

W tych słowach zawarte jest wszystko, co wnuczęta chciały w tym szczególnym dniu przekazać swoim Babciom i Dziadkom. Uroczystość zorganizowana w naszej szkole była pełna radości i wzruszeń. Dzieci z każdej klasy przygotowały program artsytyczny i  własnoręcznie wykonane upominki.

Życzenia do Szanownych Gości popłynęły od Pani Dyrektor, Księdza Proboszcza, Przedstawicieli Rady Rodziców oraz Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy Gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas!